— Dirbkite su mumis

ESKALADA pirtys

01.

Mobilios pirtys

Mobilioms pirtims nereikia pamatų, taigi galite patys nuspręsti kur naudositės įsigyta pirtimi: kieme, sode, prie ežero ar net ant plaukiančios platformos ežere. Kadangi pirtyje integruotas gultas, ją lengvai galima transformuoti į poilsio namelį su miegamąja vieta. Galite pasirinkti dydį, formą, spalvą, langų formą, vidaus komplektaciją.

 

 

02.

Paprasta ir malonu naudotis

Mūsų gaminamoms pirtims nereikia pamatų, todėl galite patys nuspręsti kur naudotis: kieme, sode, prie ežero ar net ant plaukiančios platformos ežere. Jei pakeisite gyvenamąją vietą ir norėsite ten turėti pirtį, ji vyks kartu su Jumis. Integruotas gultas leidžia ją lengvai transformuoti į poilsio namelį su miegamąja vieta. O norėdami pasimėgauti pirties teikiamais malonumais, iškūrenimui užtruksite vos 30–40 minučių.

03.

Pirtys pagal Jūsų pageidavimus

Visos mūsų pirtelės yra vienetinės ir unikalios. Galite pasirinkti dydį, formą, spalvą, langų formą, vidaus komplektaciją. Keturkampių ir karkasinių namelių modeliuose papildomai galime įrengti dušą, Jums patinkantį LED apšvietimą. O jei mūsų kataloge nerandate kas Jums tinka, mielai pagaminsime pirtį pagal Jūsų pateiktą dizainą.

 

 

Pirčių struktūra

Pirtis Pingvinas
Pirtis Burė
Pirtis Barelis
Pirtis Pentagonas
Pirtis Terma

Atkreipkite dėmesį į unikalią ir itin patvarią pirčių sienų struktūrą. 

sienos pavyzdys
IMG_0649

Standartinė  pirčių komplektacija
Pirtys – Barelis, Pingvinas, Burė, Terma, Pentagonas

Karkasinių pirčių struktūra

Pirtis Džiazas
Pirtis Sodyba
Pirtis Medūza

Karkasinės pirties statyba panaši į karkasinio gyvenamojo namo statybą.

Šių pirčių stogai, grindys ir sienos apšildomi 10 cm stiklo vata. Sienos iš vidaus iškalamos lapuočių medžių dailylentėmis (liepos, drebulės), išorinė siena gaminama iš spygliuočių medžių dailylenčių (eglės ar pušies).

20221215_180413

Pirčių išmatavimai

Standartinė karkasinių pirčių komplektacija
Pirtys - Džiazas, Sodyba ir Medūza

PAPILDOMAI galime įrengti:
LED apšvietimą; krosnelės pakurą iš priešpirčio; dušą su momentiniu vandens šildytuvu; juodalksnio dailylentėmis iškalti priešpirtį.
Užsakovui pageidaujant, galime pagaminti ir kitus medinius pirties priedus, pvz., lentynėles, barą.

Susisiekite ir mes Jums padėsime įgyvendinti Jūsų vizijas