— Apie komandą

Kaip dirbame

Darbo priemonės

Mūsų įmonė turi visą gamybai būtiną infrastruktūrą: džiovyklą, surinkimo cechus, obliavimo bei kitas reikalingas apdirbimo stakles. Komandoje darbuojasi apie 20 darbuotojų.

Visą medieną perkame iš vietinių urėdijų. Tiek spygliuočius: eglę, pušį, tiek ir lapuočius: drebulę, liepą juodalksnį, ąžuolą bei uosį. Taigi įsigyta pirtelė Jus džiugins lietuviško miško kvapais.

Mūsų darbas prasideda nuo reikiamų matmenų medienos išpjovimo, džiovinimo, obliavimo, išfrezavimo, suskersavimo ir šlifavimo. O baigiasi visa gamyba pirties surinkimu bei pristatymu Jums.

 

 

Photo Dec 21, 3 35 39 PM

Mobilios pirtys

Pagrindinė pirties siena gaminama iš lietuviškų spygliuočių medžių medienos. Iš lauko pusės nuo pagrindinės sienos paliekamas 3 cm oro tarpas, dedama OSB plokštė ir tik tada klijuojama stogo danga.Pirties vidui mūsų meistrai renkasi liepos, drebulės dailylentes. O kad Jums būtų patogu ir netyčia pirtyje nesušaltumėte, tarp dailylenčių ir pagrindinės sienos dedama šilumą atspindinti plėvelė. Visos mūsų gaminamos pirtys impregnuojamos specialiu SPA pirčių aliejumi.

20230222_152511