Dažniausiai užduodami klausimai

Priklausomai nuo užsakymų skaičiaus, pirtelės gamyba užtrunka nuo 30 dienų iki 1,5 mėnesio. Jei užsakovas pageidauja pirtelę gauti vėliau, pristatome sutartu laiku.
Taip, mes ne tik pagaminsime Jūsų pirtelę, bet pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje bei pastatysime Jūsų sodyboje pilnai paruoštą naudojimui.
Priimant užsakymą reikalingas avansas maždaug 30 % nuo gaminio sumos, galutinis atsiskaitymas atliekamas pristačius gaminį. Yra galimybė atsiskaityti išsimokėtinai.
Kiekviena mūsų pirtelė yra unikali, todėl drąsiai galite pateikti savo idėjas ir tai tikrai neprivalo būti profesionalūs brėžiniai. Pirtelės interjerą ir fasado apdailą mielai priderinsime prie Jūsų sodybos statinių bei supančios gamtos.
Gaminiams suteikiame 3 metų garantiją. Iškilus problemoms atvykstame pas užsakovą ir pašaliname defektus (išskyrus gaisro atvejį).
Pirties / mobilaus namelio priežiūra priklauso nuo to, kaip dažnai naudositės šiuo statiniu. Rekomenduojama iš lauko ir vidaus periodiškai impregnuoti sienas.