— Susipažinkime

Apie mus

Daugiau nei 17 metų patirtis

Medienos perdirbimo įmonė UAB „ESKALADA ir Ko“ įkurta 1997 metais.

Pirmieji Lietuvoje pradėjome gaminti mobilias pirteles, todėl šioje srityje esame sukaupę didelę ir neįkainojamą patirtį. Savo gaminius nuolat pristatome mugėse bei tarptautinėse parodose. Mus galima sutikti kasmetinėje „Kaziuko mugėje “, Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi…” arba didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje „RESTA“ ir kituose panašiuose renginiuose. Mūsų aukštos kokybės gaminiais pasitiki ne tik profesionalūs Lietuvos, bet ir užsienio šalių pirtininkai.Esame dažni sveikatingumo renginių rėmėjai, bendradarbiaujame su „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Vantos lapas“.

Pagrindinės
veiklos

Pagrindinės veiklos, kuriose specializuojasi UAB „ESKALADA ir Ko“ – tai mobilių pirčių ir poilsiui skirtų namelių gamyba.

Esame atviri Jūsų pasiūlymams

Mūsų įmonė įsikūrusi strategiškai palankioje vietoje – Lietuvos viduryje, šalia geležinkelio bei automagistralės. Įmonei priklauso pastatai, daug žemės, turime neribotas galimybes įmonei plėstis. Maloniai kviečiame verslo partnerius drauge plėtoti veiklą arba tapti mūsų atstovais užsienio šalyse.

Kodėl verta rinktis mobilias pirtis?

01.

Sutaupysite pinigų ir vietos

Pasirinkę kompaktiškos mobilios pirties variantą, sutaupysite tiek pinigų, tiek vietos, nes poilsio zoną galėsite įsirengti bet kuriame sklypo kampelyje. O prireikus, galėsite perkelti į kitą vietą ar vežtis kartu su savimi.
02.

Plačios panaudojimo galimybės

Mobilioms pirtims nereikia pamatų, galite patys nuspręsti kur ja naudotis: kieme, sode, prie ežero ar net ant plaukiančios platformos ežere. Su gulto pagalba pirtį galima lengvai transformuoti į poilsio namelį su miegamąja vieta.

03.

Greitas iškūrenimas

Iškūrenti mūsų pagamintą pirtį užtrunka 30-40 minučių, o pačioje pirtyje gali tilpti 6-8 žmonės, tad šiuo laisvalaikio pomėgiu galėsite užkrėsti ir draugus.