Atsiliepimai

Mūsų laimingi klientai

Noriu Jums ir Jūsų šauniems vyrams dar kartą padėkoti už pagalbą perkeliant pirtelę ir tuo pačiu siunčiu Jums atsiliepimą.
Iš tiesų tai apie nuosavą pirtį svajojau ne vienerius metus, tačiau tik persikrausčius i naują namą ši mano svajonė tapo realiai įgyvendinama. Kadangi pirtelės norėjau jau senai, todėl rinkausi ilgai ir kruopščiai. Įmonės „Eskalada” pirteles teko apžiūrėti bent keliose Kaune vykstančiose parodose – Kaziuko mugėje, bei „Ką pasėsi..”. Man patiko jog ponas Vaclovas smulkiai papasakojo visą pirtelės gamybos eigą, iš ko sudaryta konstrukcija ir t.t. Domėjausi ir kitų įmonių, gaminančių panašias pirteles gaminiais, tačiau būtent „Eskalada” vieninteliai kaip standartą siūlo pirteles su papildomai apšiltintu stogu, bei papildomai izoliuota garine patalpa. Galutinai apsisprendžiau rinktis „Eskalados” pirtelę kuomet apsilankiau įmonės ceche ir pamačiau kaip viskas profesionaliai ir kruopščiai atliekama. Ne veltui jie vieninteliai iš visų panašias pirtis gaminančių įmonių suteikia 3-jų metų garantiją.
Mano pirtelė yra 5 metrų ilgio su šoniniu įėjimu, pirties širdis – suomiška „Aito tunel ST20” krosnis. Naudojamės jau pusę metų ir kol kas vien tik geri atsiliepimai. Tai idealiai atitinkanti šeimyninius poreikius pirtelė kuria drąsiai galiu visiems rekomenduoti.

5/5

Gediminas Juškevičius

Laba diena, pirtele esame labai patenkinti ir gana dažnai naudojamės. Labai džiaugiamės, kad pasirinkome Jūsų gaminamą prekę, kuri papuošė ne tik kiemą bet ir išpildė mūsų norus. Draugams ir kitiems svečiams pareklamuosim ir pasiūlysim taip pat įsigyti tokią pat. Jeigu kartais atsitiktų taip, kad sulūžtų kokia nors detalė ar lentelė tada ar galėtumėme kreiptis į Jus pagalbos? Siunčiu Jums vieną nuotrauką, daugiau neturiu. Sėkmės versle!!! 🙂 | Pakruojo raj.

5/5

Gražina Uogintienė

Laba diena, mes iš jūsų pirkome pirtį , esame labai patenkinti. Kelmės raj.

5/5

Ema Stočkuvienė

Saunuolei gerai dirba draugiski, firmos pavadinimas matosi nuo kelio taip ir toliau..

5/5

Dovydas Tverijonaitis